Rozpoczęcie projektu Active Tim

start-timNo i stało się, w końcu postanowiliśmy stworzyć stronę, jaka od dawna powinna już być otwarta. Przez ostatnie lata Monisia i ja zwiedziliśmy setki ciekawych miejsc, jakich bardzo często nie ma na mapach ani w żadnych przewodnikach turystycznych – super jeśli będzie można się podzielić nimi razem z Wami.

Taki serwis mamy nadzieję, że pozwoli Tobie zwiedzać z nami ciekawe miejsca i być może motywować choć trochę także do ruszenia z miejsca ku nowym przygodom.

Wszystkich łapie czasami lenistwo, jest praca, jest dom i są różne obowiązki. Starajmy się mimo wszystko wzajemnie motywować i ruszać do „boju”. Choćby ta aktywność miała być tylko zwykłym spacerem ale bez względu na pogodę czy tylko grą w domino w domu.

Ważne aby zrobić coś innego niż rutyna. Mamy nadzieję, że to co będziemy tworzyć razem za pomocą tej strony będzie przydatne dla wielu osób, oraz być może da też motywację – jaką wspólnie będziemy budować. Będziemy wybierać to co dla Was może być ciekawe i przydatne oraz publikować te wpisy. Mamy nadzieję że wspólnie razem z Wami zbudujemy coś ciekawego.

Pozdrowienia TiM (Tomasz i Monika) – już wiadomo co oznacza pierwotnie ta nazwa, TIM to też poprawna nazwa spolszczonego Team – a więc drużyny, do jakiej zapraszamy w tym co robimy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Miejsca wyglądają inaczej w zależności od pory roku i dnia. Świat też się zmienia, gdy coś staje się nieaktualne - powiadom nas a postaramy się to zaktualizować.